Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресбрифінг, присвячений протидії кібершахрайству з платіжними інструментами та злочинам в банкоматах в Україні

28 Січня, 11:00

Пресбрифінг на тему: “Підсумки платіжного та банкоматного шахрайства у 2020 році в Україні. Рекомендації громадянам щодо безпеки розрахунків та кредитів”, присвячений протидії кібершахрайству з платіжними інструментами та злочинам у банкоматах в Україні. Пресбрифінг відбудеться за участі представників фінансово-банківського сектору, OLX Україна, Національного Банку України, Департаменту Кіберполіції Національної поліції України, Глобального центру взаємодії в кіберпросторі GC3. Захід проводиться з ініціативи Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем “ЄМА”. У рамках події провідні експерти представлять інформацію щодо стану кібершахрайства у сфері електронних платежів, карткових розрахунків і тенденції розвитку платіжних інструментів та сервісів в Україні й світі.

Ключові доповідачі: представник Департаменту платіжних систем та інновацій НБУ; представник Департаменту Кіберполіції Національної поліції України; Віктор Нобіуз – керівник відділу бізнес-аналітики OLX Україна; Леонід Тимченко – представник Глобального центру взаємодії в кіберпросторі GC3; Олександр Карпов – директор Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем “ЄМА”; Олеся Данильченко – заступниця директора Асоціації “ЄМА”, керівниця Форуму Безпеки Розрахунків і Кредитів (ФБР і К), членкиня консультаційної ради з фінансових сервісів EC3 Europol; Раїса Федоровська – керівниця EMA Academy Асоціації “ЄМА”

 

 

Реєстрація (обов’язкова) до 12.00 27 січня – https://www.ema.com.ua/business/meetings  Довідки: ipo@ema.com.ua, (095) 406-33-69

Деталі

Дата:
28 Січня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/ukranews

Місце проведення

Українські Новини
вул. Еспланадна, 20
Київ,
+ Карта Google