Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Прескава відкриття міжнародного форуму CHRNBL

6 Жовтня, 11:00

Міжнародний форум CHRNBL відбудеться з 6-го по 10-те жовтня: унікальні технології, понад 50 спікерів з 15 країн та інтерактивна виставка з віртуальними роботами Примаченко, Марчука та Савадова – новий інновативний формат міжнародної події на базі мобільного додатку CHRNBL
Під час форуму науковці, ліквідатори, представники державних та культурних організацій розповідатимуть про культурне переосмислення Чорнобиля, замовчування, фейки та розсекреченні документи, про можливості сучасних технологій для збереження нашої історії.
Розкажуть про проблеми реінтеграції у суспільство постраждалих та ліквідаторів, а також – про сучасні наукові проєкти Чорнобиля. Об’єкти Чорнобиля у Зоні відчуження, скановані раніше розробниками мобільного додатку, відтепер стали експонатами першої інтерактивної виставки CHRNBL, яка буде презентована одночасно в 11 країнах світу під час міжнародного форуму.
Форум буде транслюватися українською та англійською мовами на сайті CHRNBL.com, питання можна буде поставити в коментарях під час онлайн-трансляції у соціальних мережах CHRNBL.
Київ, вул. Володимирська, 49-А, INVERIA, блок Б. Акредитація ЗМІ: m.stepanskaya@gmail.com, (050) 380-77-90 (Viber, WhatsApp), (096) 974-80-77 (Telegram), l.korniyko@gmail.com, (050) 930-02-22 (Telegram,Viber, WhatsApp)

Деталі

Дата:
6 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: