Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція “Замість кого сидить у СІЗО ветеранка АТО Вікторія “Фортуна” Котеленець. Докази і свідки”

2 Лютого, 11:00

Вікторію “Фортуну” Котеленець, ветеранку АТО, дружину офіцера ЗСУ і маму двох маленьких дітей, заарештовано 19 січня 2021 р. у Міністерстві ветеранів, одразу після вручення їй посвідчення учасника бойових дій. Поліція підозрює Вікторію в тому, що вона є тією жінкою, яка на відомих фото з “параду” в Донецьку конвоює українських полонених. Печерський суд відправив Вікторію до СІЗО без права на заставу. Інкриміновані їй статті ККУ передбачають до 12 років позбавлення волі.

Учасники пресконференції за допомогою найсучасніших експертних методів і показів свідків доведуть сфальшованість і безпідставність підозри проти Вікторії Котеленець, а також викриють справжню жінку-конвоїра.

Учасники: Яна Зінкевич – ветеранка, народний депутат України; Олена Білозерська – ветеранка, співслужбовець “Фортуни”; Віталій Цокур – адвокат Вікторії Котеленець; Віталій Коломієць – адвокат OK LEGAL; Олександр Волошин – голова ГО “Гідно”, експерт по роботі з даними; Руслан – свідок з Донецька. Питання можна поставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою «Питання на пресконференцію 02.02.21 об 11.00»)

 

 

Деталі

Дата:
2 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live, https://www.youtube.com/unian

Місце проведення

УНІАН, конференцзала
вул. Хрещатик, 4
Київ,
+ Карта Google