Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція “Захистимо “Дачу”. Відстоїмо “Дачу”! Відстоїмо Одесу!”

10 Серпня, 12:00

Плани розвитку ресторану “Дача” як соціально відповідального бізнесу зіткнулися з претензіями, що загрожують його існуванню, висока ймовірність втрати однієї з ключових гастрономічно-культурних пам’яток Одеси.

 

Учасники: засновник компанії “Ресторани Сави Лібкіна”, власник ресторанів “Дача”, “Тавернетта”, мережі кафе “Компот”, ресторатор, колумніст, автор кулінарних книг “Моя одеська кухня”, “Одеське застілля від Привозу до Дерибасівської” Сава Лібкін; адвокат, керівник Південноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger Law Firm Віктор Сизоненко; засновник і генеральний директор креативної інвестиційної компанії FEDORIV GROUP, український маркетолог, член Борду компанії “Ресторани Сави Лібкіна” Андрій Федоров; засновник і CEO Advanter Group, член рад директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv, CEO міжнародного агентства Luniter troubleshooting у Центральній і Східній Європі Андрій Длігач; СЕО Family Business Network Ukraine, президент Win Win Communications Лариса Мудрак.

 

Трансляція на YouTube-каналі агентства “Інтерфакс-Україна”. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Довідки за тел.: (097) 094-61-33.

Деталі

Дата:
10 Серпня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Інтерфакс-Україна
вул. Рейтарська, 8/5-А
Київ,
+ Карта Google