Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція на тему: «Презентація масштабного проєкту Project Phoenix зі збору грошей для українців»

16 Вересня, 12:30 - 00:00

Організатор: компанія DADEX.

Учасники: Деніс Тот – представник DADEX в Східній Європі; Кресімір Мостарчич – бренд-менеджер компанії; Ніколо Маестіні – віцепрезидент DADEX; Анастасія Бондар – заступниця міністра культури та інформаційної політики України; Геннадій Мар’яненко – директор Департаменту економіки Донецької ОДА; Андрій Ковальський – модератор.

Компанія DADEX розпочинає масштабний проєкт Project Phoenix зі збору грошей для українських людей (планується зібрати щонайменше мільярд євро).

Збір грошей відбуватиметься за допомогою новітніх цифрових технологій, спеціально будуть випущені NFT CE за ескізами українських митців. Учасники заходу розкажуть про веб-платформу, яка буде використовуватися для збору.

Також компанія DADEX передасть Україні 20 тис. мобільних телефонів власної розробки, які можуть заряджатися від сонця. В рамках проєкту Phoenix також будуть проведені концерти за участю світових зірок в Загребі, Хорватія.

Акредитація ЗМІ до 12.00 16 вересня: ctrc@ctrcenter.org (вказати ПІБ, назву видання).

Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16, Укрінформ, зала 2. Трансляція на YouTube-каналі Укрінформу – https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Деталі

Дата:
16 Вересня
Час:
12:30 - 00:00
Тип Подія: