Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція, присвячена міжнародній конференції “Викривачі корупції в Україні: успіх та виклики”

24 Червня, 10:00

Виступатимуть: Олександр Новіков – голова Національного агентства з питань запобігання корупції; Сергій Деркач – керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції. Міжнародна конференція “Викривачі корупції в Україні: успіх та виклики” проводиться вперше.

Учасниками будуть міжнародні та національні експерти у сфері захисту викривачів, судді, адвокати, представники громадських організацій, викривачі, спеціально уповноважені особи, працівники НАЗК та комплаєнс офіцери. Конференція відбуватиметься у змішаному форматі: основні спікери виступатимуть офлайн, усі охочі матимуть змогу приєднатись до Конференції онлайн. Під час конференції відбудеться 4 панельні дискусії, присвячені обговоренню порядку денного захисту викривачів в Україні та світі, додаткові презентації та майстер-класи.

Конференція проводиться Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції НаУКМА (ACREC) спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Акредитація: andrianabila2016@gmail.com, (099) 929-65-80

Деталі

Дата:
24 Червня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

FEDORIV Hub
вул. В.Васильківська, 5
Київ,
+ Карта Google