Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція, присвячена проведенню третьої Премії “Створено жінками”

4 Лютого, 10:30

Нагорода була започаткована в Україні у 2019 році з ініціативи Комітету бізнеследі CCIFU (Франко-української торгово-промислової палати).

Місія Премії – підтримка та розвиток жіночого підприємництва в країні.

Під час пресконференції буде: обговорено, яким став 2020 рік для жінок-підприємниць в Україні; проголошено умови для подання заявок для участі у цьогорічному конкурсі; оголошено дату проведення третьої Церемонії нагородження Премії “Створено жінками”, а також нагороду, яку отримає переможниця.

Учасники: Етьєн де Понсен – посол Франції в Україні; Бертран Барр’є – президент CCIFU; Дельфін О – посол та генеральний секретар Всесвітньої конференції ООН з питань жінок (у форматі відео); Марина Бардіна – заступниця голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва; Мод Жозеф – директорка CCIFU; Соня Забуга – головна редакторка ELLE. Модератор: Тетяна Попова – директорка Arena Media. Питання ставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа “Питання на пресконференцію 04.02.21 о 10.30”)

 

Деталі

Дата:
4 Лютого
Час:
10:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live  https://www.youtube.com/unian

Місце проведення

УНІАН, конференцзала
вул. Хрещатик, 4
Київ,
+ Карта Google