Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція, щоб представити новий проєкт Закону України “Про захист персональних даних”

29 Березня, 11:30

Пресконференція, щоб представити новий проєкт Закону України “Про захист персональних даних”, розроблений спільною робочою групою двох парламентських Комітетів та Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Під час заходу учасники презентують ключові позиції Законопроєкту та розкажуть про його актуальність для України. Пресконференція стане початком серії публічних обговорень Законопроєкту із громадськістю та професійними колами перед його реєстрацією.

Учасники: Тарас Тарасенко – народний депутат України, голова підкомітету з питань прав людини Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин; Єгор Чернєв – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації; Інна Берназюк – Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних; Лілія Олексюк – позаштатний радник Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації; Андрій Ніколаєв – експерт із захисту персональних даних та приватності, учасник робочої групи. Запитання ставити за ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа “Запитання на пресконференцію 29.03 об 11:30”).

 

Реєстрація для участі в пресконференції на платформі Zoom до 28 березня за ел. адресою: totovytska@gmail.com, вказати ім’я, посаду, конт. телефону та адресу ел. пошти.

Контакти: totovytska@gmail.com, (063) 261-74-05

Деталі

Дата:
29 Березня
Час:
11:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live  https://www.youtube.com/user/unian/videos

Місце проведення

онлайн