Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресконференція щодо оголошення початку реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»

11 Травня, 12:00

Пресконференція за участі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Кредитної Установи для Відбудови KfW, Франкфурта-на-Майні і Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву щодо оголошення початку реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

З метою фінансування проєкту Урядом Німеччини через KfW надано грант у розмірі 25,5 млн євро. Отримувачем коштів є Мінреінтеграції, виконавцем – Держмолодьжитло. Під час пресконференції Мінреінтеграції, KfW і Держмолодьжитло розкажуть про деталі проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», покроковий план дій для охочих взяти участь у програмі і умови отримання кредитів на придбання житла. Учасники: Бертрам фон Мольтке – постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні; Курт Штрассер – директор Офісу KFW в Україні; Інна Драганчук – заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; Сергій Комнатний – голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Акредитація до 10.00 11 травня – https://docs.google.com/forms/d/1G28vUNeN4NaFN0ZRMAQP7fjKYd5TlRDr3EkOJ869IoU/viewform?edit_requested=true.

Трансляція на Youtube-каналі Кабінету Міністрів України.

Деталі

Дата:
11 Травня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Клуб Кабінету Міністрів України
вул. Інститутська, 7
Київ,
+ Карта Google