Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пресланч: Результати міжнародних кліматичних переговорів для України

22 Листопада, 12:30

13 листопада у Глазго (Шотландія) завершилася 26 кліматична конференція ООН —  COP26. Два тижні світові лідери, серед яких і президент Зеленський, обговорювали глобальне потепління та кроки для протидії зміні клімату.

Українська делегація повернулась з міжнародних кліматичних переговорів. Які результати цієї події та чи варто очікувати на зміни у внутрішній кліматичній політиці?

 

Зокрема, Україна на саміті представила оновлену ціль зі скорочення викидів парникових газів, а саме обіцяла до 2030 року скоротити викиди парникових газів до рівня 35% у порівнянні з 1990 роком. Також держава долучилась до багатьох ініціатив, задекларованих в Глазго: Метанової ініціативи, Декларації щодо лісів і землекористування, Безвугільного альянсу, Електромобільної ініціативи та інших.

 

Що це означає? Які дії очікувати тепер всередині держави? Відповіді на ці та інші питання нададуть учасники та учасниці СОР26:

  • Ольга Стефанішина, віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
  • Ірина Ставчук, заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів України;
  • Оксана Мар’юк, голова ради Української кліматичної мережі;
  • Олексій Рябчин, радник генерального директора НАК «Нафтогаз» з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та зеленого курсу ЄС.

Модераторка: Оксана Алієва, Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

 

Для участі у пресланчі необхідно зареєструватись до 18.00 19 листопада 2021 року за посиланням https://bit.ly/3F6sfoG. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена, перевага надаватиметься представникам/цям національних медіа. Участь можлива за наявності сертифікату про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативного ПЦР/антиген тесту, зробленого не раніше 72 годин до початку заходу.

Журналісти/ки, які будуть запрошені долучитись, отримають підтвердження реєстрації та деталі щодо місця проведення пресланчу на електронну пошту. Решта охочих зможе дивитись трансляцію, посилання на яку буде розіслано за 2 години до початку заходу.

 

За більш детальною інформацією можна звернутись до Тетяни Жавжарової, комунікаційниці Української кліматичної мережі ecosense.ngo@gmail.com, +380688066454.

Авторка макету – Анастасія Скокова.

Деталі

Дата:
22 Листопада
Час:
12:30
Тип Подія: