Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Престури Системи БПД для представників ЗМІ на тему: “Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин”

20 Вересня

20 вересня-5 жовтня

Дати та міста (на вибір): 20-21 вересня, Миколаїв; 23-24 вересня, Запоріжжя; 27-28 вересня, Полтава; 30 вересня-1 жовтня, Кропивницький; 4-5 жовтня, Луцьк.

Престур включає: візит до регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), місцевого центру з надання БВПД, бюро правової допомоги, об’єднаної територіальної громади; знайомство з роботою системи надання безоплатної правової допомоги (БПД), актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів; тренінг щодо обізнаності з питань земельної реформи в Україні; можливість отримати юридичні консультації з будь-яких правових питань; екскурсії. Організатор: Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки проєкту “Трансформація комунікацій”, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією “Кімонікс Інтернешнл Інк”. Участь безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Представник ЗМІ може взяти участь тільки в одному престурі. Погоджуючись на участь у престурі, журналіст зобов’язується: підготувати за підсумками престуру щонайменше 3 (три) різні журналістські матеріали та опублікувати їх у ЗМІ; надіслати організаторам престуру підтвердження опублікованих матеріалів (посилання або фото/скан-копію друкованих видань); надати копію посвідчення журналіста (у разі потреби).

Форма заявки на участь у престурі за посиланням – https://cutt.ly/JWTOPkH  Довідки: (050) 963-30-33, daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua.

 

Деталі

Дата:
20 Вересня
Тип Подія: