Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Престур для ЗМІ до розсадника на Київщині, де розміщено липи, придбані для Меморіалу Героїв Небесної Сотні

1 Липня, 10:00

На зустрічі журналісти зможуть оглянути місце тимчасового розміщення лип у час їхнього цвітіння, дізнатися більше від представників Музею й фахівців, які доглядають за рослинами, про особливості дерев цього сорту та догляд за ними. Під час брифінгу буде обговорено також ситуацію, що склалася довкола спорудження Меморіалу Героїв Небесної Сотні.

Представники музею розкажуть про кошти, витрачені на матеріали та частину вже проведених робіт, зокрема про долю цих 100 лип, закуплених три роки тому.

Спікери: Ігор Пошивайло – генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Дмитро Цвітненко – провідний юрисконсульт Національного музею Революції Гідності; представник генпідрядника – ТОВ “Спеціальна науково-реставраційна проєктно-будівельно-виробнича майстерня “Україна-Реставрація”; Сергій Довгопол – директор розсадника “Біосфера-Л”.

Брифінг відбудеться на території розсадника (приблизно година їзди від Києва).

 

Акредитація ЗМІ до 15.00 30 червня – https://forms.gle/7b9fQr1f5mymfRCk7  для отримання детальнішої інформації щодо маршруту. Контакти: press@maidanmuseum.org, (096) 393-45-66

Деталі

Дата:
1 Липня
Час:
10:00
Тип Подія:

Організатор

Національний музей Революції Гідності