Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Престур на військовий полігон до Дня територіальної оборони

2 Жовтня, 10:30

На полігоні проходитимуть навчання резервістів і військовозобов’язаних 112-ої окремої бригади територіальної оборони Києва. Навчання передбачають вогневу, інженерну, тактичну підготовки з застосуванням легкої броньованої техніки в умовах ведення бою, налагодження військового зв’язку в ланці взвод-рота-батальйон, ознайомлення з повітряно-десантною підготовкою, правилами поведінки на замінованій місцевості.

Учасники: Петро Пантелеєв – заступник голови КМДА; Роман Ткачук – директор Департаменту муніципальної безпеки; представники Командування Сухопутних військ ЗСУ, Київського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

О 12.00 – урочистості з нагоди першої річниці Дня територіальної оборони. Нагородження резервістів-учасників АТО-ООС медалями «Честь. Слава. Держава» від голови КМДА, подяками від Департаменту муніципальної безпеки КМДА, Генерального штабу, Командування Сухопутних військ ЗС України та Київського ТЦК та СП, брифінг із учасниками заходу.

Акредитація ЗМІ: uizdpi@gmail.com. Трансфер з Києва о 9.30 від готелю «Дніпро» (Європейська площа). Конт. тел.: (099) 729-76-52.

Деталі

Дата:
2 Жовтня
Час:
10:30
Тип Подія: