Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Престур оновленим Державним центром кіберзахисту UA30

13 Травня, 13:30

З метою презентації досягнень і планів розвитку системи кіберзахисту країни у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України проведе офіційне відкриття «Кіберцентру UA30».

Кіберцентр UA30 – це новітній державний центр реагування на кіберінциденти, здобуття навичок та знань в сфері кіберзахисту, до складу якого входить оновлений тренінговий майданчик з унікальною технологією відпрацювання реальних сценаріїв кібератак в навчальному середовищі, а також державна команда CERT-UA  єдина з України акредитована в FIRST. Під час престуру розповімо, як відбувається кіберреформа UA30, яким чином Держспецзв’язку захищає державну інформацію і об’єкти критичної інформаційної інфраструктури і як трансформується кіберцентр UA30.

Спікери: віце-прем’єр міністр України, міністр з цифрової трансформації України – Михайло Федоров; голова Держспецзв’язку – Юрій Щиголь.

Для ЗМІ буде надано пряме включення відкриття Кіберцентру UA30 за участі Президента України Володимира Зеленського об 11.00: https://ukraine30.com/national_security/

 

 

Акредитація до 17.00 12 травня за ел. адресою: press@dsszzi.gov.ua (вказати ПІБ, назву ЗМІ, техніку з собою). Тел.: (095) 794-13-02. При собі мати паспорт

Деталі

Дата:
13 Травня
Час:
13:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://ukraine30.com/national_security/

Місце проведення

Кіберцентр UA30
вул. Солом’янська, 13
Київ,
+ Карта Google