Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Престур “Фіксація екологічних злочинів у Чернігові для позову у міжнародний суд”

22 Серпня, 08:00

Відбудеться виїзд групи екологів у Чернігівську область для обстеження та фото- й відеофіксації екологічних злочинів, які скоїли російські окупаційні війська.
Зафіксовані факти та зібрані матеріали будуть використані як докази у підготовці позову до міжнародного суду.
Запрошено українських та міжнародних представників медіа у спеціалізований престур, в якому журналісти зможуть отримати фахові коментарі щодо впливу повномасштабної війни на довкілля безпосередньо у місцях скоєння екологічних злочинів.
Також буде показано, як правильно проводити фото- та відеофіксацію доказів, щоб вони були прийняті до розгляду у міжнародних судових інстанціях.
Престур супроводжуватимуть: Анатолій Павелко – провідний юрисконсульт МБО “Екологія-Право-Людина”; Катерина Полянська – еколог, аналітик МБО “Екологія-Право-Людина”; Ганна Гопко – голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”, засновниця міжнародного центру Української перемоги.
Організатори: МБО “Екологія-Право-Людина” (http://epl.org.ua/), Мережа захисту національних інтересів “АНТС” (https://ants.org.ua/) та Міжнародний центр української перемоги (http://ukrainianvictory.org/).
Виїзд з Києва 22 серпня о 8.00 від ст. м. “Лісова”, повернення о 19.00 (орієнтовно). 
Транспорт та харчування буде забезпечено організаторами. 
Акредитація до 22.00 19 серпня https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfC1xtGk1B5o9EYj7PT0Nvwl0WE4gT6AWaBB05bpe6GLolurw/viewform Контакти: (097) 453-52-70, vikavictory6@gmail.com.

Деталі

Дата:
22 Серпня
Час:
08:00
Тип Подія: