Завантаження Події

« Усі Події

Прийом документів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці України

25 Січня

У Києві 25 січня розпочнеться прийом документів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові столиці України – міста-героя Києва.
За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації, депутатки Київської міської ради Олени Говорової, грошову винагороду в розмірі 10 тисяч гривень отримають 50 талановитих киян за свій внесок у розвиток молодіжного руху, наукові та творчі досягнення столиці.
Прийом документів буде здійснюватись з 25 січня до 01 березня 2022 року щоденно, з 09:00 до 16:00 за адресою: м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 3 (вхід через арку), телефон: (044) 235-32-00.
Перелік документів необхідно подавати у форматі MS Word, на електронну адресу: molodizhka@ukr.net, а також у паперовому вигляді.
 
Довідка. Премія заснована у 2016 році та присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення в розбудові столиці України, здійснені в календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки). Премію вручають в одній із номінацій громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано в Києві.

Деталі

Дата:
25 Січня
Тип Подія: