Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Проблематика окупованого Криму в публічному просторі Німеччини: очікування в контексті візиту Канцлера Меркель до Києва та Кримської платформи

18 Серпня, 13:30

Організатор: Медійна ініціатива за права людини; Представництво Президента України в АР Крим.

Учасники: Анастасія Магазова – журналістка, аналітикиня (Берлін), авторка доповіді; Антон Кориневич – Постійний представник Президента України в АР Крим; Вільфрід Їльге – експерт з питань України та Чорноморського регіону, Центр Міжнародних миротворчих операцій, Берлін (онлайн з Берліна); Тім Бозе – правозахисник, керівник проєктів неурядової організації DRA (Берлін); Марія Томак – координаторка Медійної ініціативи за права людини, модераторка.

Як відомо, на 22 липня заплановано візит Федерального канцлера Німеччини Анґели Меркель в Україну. Цей візит відбудеться напередодні Саміту Кримської платформи, одним із чільних учасників якої Україна бачить Берлін. Водночас восени на Німеччину чекають вибори, які, безумовно, вплинуть на політичний ландшафт країни та можуть позначитися на політиці Німеччини щодо України, зокрема, коли йдеться про “кримське питання” та в контексті прав людини.

В аналітичному документі, підготовленому журналісткою та аналітикинею Анастасією Магазовою, яка нині живе в Берліні, аналізується саме кримський аспект політики Німеччини щодо України з особливим акцентом на правозахисні питання.

Під час заходу, організованому Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в АР Крим, ми обговоримо як сам документ, так і ті “кримські питання”, які варто порушувати в контексті візиту Анґели Меркель до Києва, а також спробуємо спрогнозувати місце Криму в порядку денному Берліна після виборів.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
18 Серпня
Час:
13:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google