Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Проблемні питання законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю

11 Жовтня, 11:00

Слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин на тему у рамках реалізації проєкту “Голос людей з інвалідністю”.
Учасники слухань розглянуть пропозиції народних депутатів України від “Партії “За майбутнє” щодо збільшення в Проєкті державного бюджету України видатків на реабілітацію дітей з інвалідністю до 700 млн грн, визначення пріоритетним проєкту Закону України “Про українську жестову мову”, обговорять зміни до законодавства стосовно визначення раннього втручання для дітей з інвалідністю як базової соціальної послуги.
Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, Жіночий рух “ЗА МАЙБУТНЄ”, Міжнародна благодійна організація “Ромський жіночий фонд “Чіріклі”.
До участі запрошені народні депутати України, представники органів державної влади, громадських і міжнародних організацій та ЗМІ. Формат проведення слухань: офлайн/онлайн.
Київ, вул. Грушевського 18/2, зала № 12. Реєстрація за ел. адресами: chihrin@rada.gov.uapanteleieva@rada.gov.ua, надіслати електронні адреси та інформацію про учасника. Акредитації ЗМІ за тел.: (050) 880-11-28.

Деталі

Дата:
11 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: