Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Програма сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю

24 Листопада, 12:30

Організатори: ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю»; Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.

Учасники: Микола Надулічний – керівник Громадської спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», модератор; Андрій Каракуц – голова Центру прикладних досліджень; представник Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю; представник Міністерства соціальної політики України.

Коротко. Наразі в Україні продовжують існувати численні бар’єри, які заважають повноцінному залученню осіб з інвалідністю до освітнього, професійного та соціального життя на рівні з іншими громадянами. У рамках «Програми сприяння соціальній, трудовій та професійній реабілітації осіб з інвалідністю», реалізованої ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, було здійснено дослідження наявних проблем щодо реалізації соціальних, трудових, професійних можливостей для осіб з інвалідністю; розроблено експертні рекомендації щодо покращення відповідних умов для навчання і працевлаштування людей з особливими потребами у довгостроковій перспективі. Програма націлена на формування більш інклюзивного і толерантного середовища для осіб з інвалідністю в Україні.

Питання до обговорення:

Розширення можливостей для успішної інтеграції осіб з інвалідністю в суспільне, освітнє, професійне життя.

Підвищення ефективності роботи державних механізмів забезпечення гарантій для людей з особливими потребами щодо їх навчання, працевлаштування, соціальної діяльності.

Формування сталої мережі комунікації між державою, громадськими організаціями та бізнесом у питаннях реалізації потреб осіб з інвалідністю в Україні.

Формування у суспільстві інклюзивного, позитивного і толерантного середовища для людей з особливими потребами в Україні.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
24 Листопада
Час:
12:30
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/