Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Програма «Фінансист» — нові можливості для українського бізнесу завдяки партнерству центрів Дія.Бізнес з UKRSIBBANK та Mastercard

17 Вересня

Попри щоденні випробування війною, українські підприємці продовжують свою роботу й прагнуть швидкого відновлення: 61% підприємців не зупинили своєї діяльності, і 53% з них вірять у повне відновлення впродовж одного-трьох років. На цьому шляху їм потрібна підтримка. Саме тому центри підтримки підприємців Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard оголошують про старт тристороннього партнерства, яке відкриє нові можливості для представників малого та середнього бізнесу з різних регіонів України.
У рамках співпраці в офлайн-центрах Дія.Бізнес будуть відкриті спеціальні консультаційні зони від UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard, де кожен підприємець зможе отримати інформацію про фінансові рішення для розвитку бізнесу.
Окрім цього, задля розвитку професійних навичок українських підприємців, Дія.Бізнес, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard розпочинають освітню програму «Фінансист» – серію освітніх лекцій онлайн та офлайн – у центрах Дія.Бізнес, що вже відновили роботу.
Докладніше про програму Ви можете дізнатися за цим посиланням, а також – додаємо пресреліз та картинку у вкладенні до цього листа.

Деталі

Дата:
17 Вересня
Тип Подія: