Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Прозоре освітнє середовище: НАЗК випустило курс із антикорупції для викладачів

28 Лютого

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції підготував новий онлайн-курс для викладачів — «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики». Ідею реалізували в рамках проєкту «Прозорі університети».
«Хоча курс розрахований насамперед на викладачів, лише цією цільовою групою він не обмежується, — наголошують автори. — Пройшовши всі теми, педагоги зможуть популяризувати ідеї доброчесності у власних колах. Так спрацює принцип пазла: із маленьких частин (дотримання принципів справедливості та взаємоповаги, залучення всіх учасників навчального процесу до формування спільних правил взаємодії) складеться єдине прозоре освітнє середовище в Україні».
Атмосфера доброчесності в закладах вищої освіти гарантує студентам комфортне навчання, а викладачам — сприятливий робочий клімат, переконані в Офісі доброчесності НАЗК.
Формат курсу — електронний підручник, до якого ввійшли 6 тем. Кожна тема містить відеоурок, інтерактивні завдання та додаткові матеріали для поглиблення здобутих знань.
Навчання можна проходити в будь-який зручний для вас час. Після реєстрації учасники курсу отримають доступ до електронного підручника. Переглядати відеоуроки та виконувати завдання до них можна будь-коли та в будь-якому місці з доступом до інтернету.
Наприкінці курсу учасникам буде запропоновано пройти невелике тестування, після успішного складання якого кожен отримає сертифікат про проходження навчання.
Більше про курс читайте на сторінці Офісу доброчесності НАЗК.
Посилання на реєстрацію — https://bit.ly/3unfq7q
Більше про курс — https://bit.ly/3AR6eJG

Деталі

Дата:
28 Лютого
Тип Подія: