Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Проєкт ЄС «Угода мерів-Схід» за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України оголошує Конкурс на звання «Energy management Star 2022»

10 Вересня

Захід проходитиме у рамках Європейського тижня сталої енергії та триватиме до 21 вересня 2022 року.

У Конкурсі можуть брати участь енергоменеджер або відповідальна особа за систему енергетичного менеджменту громади, яка є Підписантом ініціативи ЄС «Угода мерів в Україні» із зобов’язаннями щодо розробки та впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку та адаптації до зміни клімату до 2030 року та/або до 2050 року.

Конкурс складається із двох етапів.

Перший етап — підготовка відеоролика. Він повинен, зокрема, містити поради енергоменеджера як зробити громади кліматично стійкими, енергоефективними та енергетично-незалежними з використанням відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та альтернативних джерел енергії (АДЕ).

Другий етап — три переможці першого етапу будуть запрошені до тематичного діалогу з Національними координаторами та міськими головами, який  проходитиме в рамках публічного заходу Муніципальної платформи з клімату та енергії.

Важливу роль при оцінюванні результатів конкурсу відіграватиме співпраця керівництва громади з енергоменеджерами. Адже саме командна робота при плануванні та впровадженні політики щодо клімату та енергії дає позитивні наслідки.

Відео або відкрите посилання на нього надсилайте на oksana.kysil@eumayors.eu  з копією на margaryta.kamasa@eumayors.eu.

Відбір переможців першого етапу відбуватиметься шляхом онлайн голосування на Facebook сторінці проєкту з 09:00 22 вересня по 17:00 23 вересня 2022 року.

Також свою оцінку поставлять члени журі, до складу якого увійдуть представники ЄС в Україні, “Угоди мерів”, Мінрегіону, Міндовкілля та міський голова громади, який не буде брати участь у Конкурсі.

Фіналісти першого етапу отримають сертифікати на придбання велосипедів (екв. вартість 600 євро).

За результатами журі буде відібрано головного переможця на звання “Energy management Star”  та вручено перехідну статуетку-зірку.

Результати голосування будуть опубліковані 26 вересня 2022 після 09:00 на Facebook сторінці проєкту.

Деталі

Дата:
10 Вересня
Тип Подія: