Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” презентуватиме нову комунікаційну кампанію “Схід: Перезавантаження”

29 Жовтня

До розробки концепції та візуальних елементів кампанії “Схід: Перезавантаження” Проєкт USAID залучив жителів різних регіонів Східної України, людей різного віку та життєвого досвіду. Перезавантаження для них – це оновлення наявних ресурсів, це запуск нового способу мислення. Спікерами події будуть відомі політики, спортсмени, діячі культури, а також партнери та бенефіціари Проєкту USAID. Особливим гостем стане Гай Кавасакі, легенда компанії Apple, який говоритиме про підприємництво та інновації. Мотиваційні промови скажуть золоті олімпійські чемпіони Жан Беленюк та Максим Крипак, долучиться Оксана Линів, перша жінка на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац, Австрія.
У заході запланована участь віцепрем’єр-міністра України – міністра цифрової трансформації України, а також керівництва Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, представників Міністерства освіти та науки України та керівництва Місії USAID в Україні. Також Проєкт USAID організує онлайн-трансляцію заходу.
Реєстрація – https://www.cxid-ukraine.com/   Детальна інформація на: info_era@dai.com   сторінці Проєкту у Facebook – https://www.facebook.com/ERAUkraine

Деталі

Дата:
29 Жовтня
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/ERAUkraine

Місце проведення

онлайн