Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Пріоритети Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни?

16 Березня, 11:00

Публічне обговорення “Пріоритети Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни? “, онлайн на платформі Zoom.

Мета обговорень – сприяння відкритому інклюзивному діалогу між громадянами та урядом, формування культури проведення публічних консультацій щодо визначення пріоритетів та цілей урядової політики. Формат публічного обговорення передбачає презентації позицій представників міністерства та експертів, і також модеровану дискусію усіх учасників в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації обговорень будуть передані Міністерству для врахування в документах планування і реалізації політики. До участі запрошено представників фахової спільноти, громадських активістів та профільних експертів, усіх зацікавлених громадян. Модераторка: Олена Кравченко – голова правління МБО “Екологія Право Людина”. Вітальне слово: Денис Денисенко – виконавчий директор Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ; Роман Абрамовський – міністр захисту довкілля та природних ресурсів України.

Програма – https://drive.google.com/file/d/1JK0H9dX4pzDN8s9W57fQHitNqx5UrrJ0/view

 

Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYXotNb9BF0QVgm9LUrrcJQnyEfxWi4RpVtOZZiKFEgJ0DIA/viewform  Контакти: (093) 057-40-76, bohdan.yatsun@rpr.org.ua

Деталі

Дата:
16 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Організатор

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ

Місце проведення

онлайн