Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Психологічна безпека особистості, права людини та державна регуляція в умовах соціальних зрушень

7 Жовтня, 11:00

Організатори: Національна психологічна асоціація України; ГО «Міжнародна платформа психічного здоров’я»; Інститут соціальної та політичної психології НАПН України.

Учасники: Віктор Вус – Director-at-Large, Всесвітня федерація психічного здоров’я, координатор Дивізіону Психічного Здоров’я НПА України, головний редактор міжнародного наукового журналу Mental Health:Global Challenges, модератор; Валерія Палій – президент Національної Психологічної Асоціації України; Tsuyoshi Akiyama – President Elect, World Federation for Mental Health.

Заходи з подолання пандемії спричинили й загострили появу антагоністичних тенденцій як на рівні психічного здоров’я індивіда, так і на рівні ментального благополуччя громади та держави.

На індивідуальному рівні: зміни у звичних соціальних інтеракціях, “переформатування” свідомості та активностей людини через запроваджені соціальні обмеження, невизначеність та неконтрольованість ситуації щодо безпеки власної життєдіяльності стають складними викликами для психічного здоров’я сучасної особистості.

На суспільному рівні: з одного боку, ми є свідками недостатньої системності та зрозумілості для широкого суспільства державних та громадських заходів щодо подолання пандемії. З іншого, ми спостерігаємо як суттєва критика дій держави призводить до зниження суспільної довіри до органів влади, суттєво нівелює та зменшує ефект цих заходів…

Сучасна ситуація нагадує “війну всіх проти всіх” (внутрішньо особистісна агресія, агресія у родині, соціально-політична агресія …). Саме тому нагальною необхідністю постає розбудова нового державно-суспільно-внутрішньо індивідуального консенсусу, об’єднання зусиль фахівців, соціальних активістів, державних діячів задля благополуччя як громади\держави, так і окремої людини.

Мета заходу – підвищення обізнаності населення у сфері охорони психічного здоровя; розбудова Платформи задля об’єднання зусиль фахівців, громадських активістів та урядовців щодо вирішення актуальних проблем психічного здоров’я.

 

Акредитація представників ЗМІ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVp_V1KUrghUR7EWfAY7aTQbnUyOD1zLU2_CK-GAWuHgRYzg/viewform

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

 

Деталі

Дата:
7 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: