Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Психологічна допомога постраждалим від військових дій

15 Листопада, 14:30 - 15:30

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Андрій Омельченко – керівник Центру психологічної підтримки “Атлант”.

Довідково. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Андрій Омельченко заснував Центр підтримки “Атлант”. Основною діяльністю центру є підготовка мобільних груп з психологічної допомоги військовим та постраждалим від воєнних дій по всій Україні. В центрі пройшли навчання понад 300 консультантів по роботі з втратами, фобіями, лікуванню та запобіганню ПТСР.

Такі групи вже працюють в 6ти містах: Київ, Одеса, Львів, Рівне, Чернівці, Суми, а також у Великій Британії. Періодично волонтери виїжджають на передову для надання психологічної допомоги військовим, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Вже провели понад 100 виїздів до військових частин, госпіталів та місць поселення внутрішньо переміщених осіб і провели тисячі успішних консультацій, які допомогли людям пережити жахи війни та врятували від психологічних наслідків.

Формат заходу – офлайн (Зала 1). Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube. Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу. Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Деталі

Дата:
15 Листопада
Час:
14:30 - 15:30