Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Публічна дискусія «Державна підтримка пацієнтів з рідкісними захворюваннями»

25 Лютого, 10:00

Публічна дискусія «Державна підтримка пацієнтів з рідкісними захворюваннями», присвячена Міжнародному дню орфанних захворювань в Україні, що відзначається 28 лютого. До дискусії приєднаються представники влади, МОЗ, Департаментів та Управлінь охорони здоров’я регіонів, виробників інноваційних ліків, лікарі-експерти з орфанних напрямків та представники громадськості для обговорення проблем доступу до лікарських засобів пацієнтів з орфанними хворобами та можливі шляхи їх вирішення.

Учасники: Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України; Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування; Арсен Жумаділов, генеральний директор Державного підприємства «Медичні закупівлі України»; Людмила Денисова, омбудсмен, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини; Тетяна Кулеша, голова Ради Громадської спілки «Орфанні захворювання України».

Програма – https://drive.google.com/file/d/16lGd0zogTFET2Wif0Y5ceDJM_bUR0LPg/view

 

 

Реєстрація – з 9.30. Реєстрація на онлай-трансляцію за ел.адресою: o.kolomiets@newsfront.com.ua, (050) 357-85-86, (093) 938-30-37, (093) 916-55-18

Деталі

Дата:
25 Лютого
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

бізнес-центр «Сенатор», Офіс KPMG в Україні
вул. Московська, 32/2
Київ,
+ Карта Google