Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Публічне обговорення «Потенціал країни у розвитку продовольчих систем. Національний діалог»

14 Липня, 16:30

Захід пройде під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства економіки України, за підтримки FAO UN та за участю представників науки, бізнесу, громадських та бізнес-асоціацій. Модератор: Олена Ковальова, директор ННІ неперервної освіти НУБІП України, заступник міністра аграрної політики та продовольства України 2015-2019 рр.

Спікери: Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України; Тарас Качка, заступник міністра економіки України – Торговий представник України; Чіонг Чі Конг, радник міністра аграрної політики та продовольства України.

Захід організовано з метою привернення уваги суспільства до актуальності трансформації продовольчих систем на глобальному рівні (окремий пункт Саміту G7). Спікери окреслять потенціал країни та виклики щодо розвитку продовольчих систем в Україні в контексті світових трендів. Також продовжиться серія обговорень в межах національного діалогу з питань трансформації продовольчих систем в контексті підготовки до Саміту ООН з продовольчих систем 2021.

 

Акредитація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPKK2v2u-TJOhNhEG435TStackagA-bVc26eoGLA9xpwYk2A/viewform?usp=sf_link

Деталі

Дата:
14 Липня
Час:
16:30
Тип Подія:

Місце проведення

Міністерство аграрної політики та продовольства України
вул. Хрещатик, 24
Київ,
+ Карта Google