Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Публічний звіт голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз про підсумки діяльності Казначейства за 2020 рік

25 Лютого, 11:00

Публічний звіт голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз про підсумки діяльності Казначейства за 2020 рік, у форматі відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet.

Під час звіту Тетяна Слюз поінформує про основні результати діяльності Казначейства за 2020 рік, зокрема: виконання державного та місцевого бюджетів за доходами та видатками; відшкодування податку на додану вартість; перерахування міжбюджетних трансфертів; здійснення погашення та обслуговування державного боргу; обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування “Клієнт Казначейства – Казначейство”; інноваційні проєкти Казначейства.

Регламент: 11.00 – презентація публічного звіту; 11.30 – запитання та відповіді. Запрошено представників Громадської та Науково-експертної рад при Казначействі, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій та ЗМІ.

Акредитація (обов’язкова) до 16.00 23 лютого відповідно до електронної форми на офіційному вебпорталі Казначейства або за тел.: (044) 281-49-38

 

Деталі

Дата:
25 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

відеоконференція