Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Публічні консультації щодо забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії РФ

11 Червня, 09:00

З 7 до 21 червня 2021 року Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики проводить публічні консультації щодо законопроекту №5546 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (про тимчасове включення програм загальнонаціонального багатоканального (цифрового) мовлення з використанням радіочастотного ресурсу до складу універсальної програмної послуги для забезпечення інформаційної безпеки населення в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації)» (зареєстрований 21 травня 2021 р.).Автори законопроекту: народні депутати України Федієнко Олександр Павлович, Потураєв Микита Русланович, Штепа Сергій Сергійович, Соха Роман Васильович, Горбенко Руслан Олександрович, Брагар Євгеній Вадимович та ін. (загалом понад 30 осіб).

Детальніше за посиланнямКонсультаційний документ.

Свої пропозиції та коментарі до законопроекту, будь ласка, подавайте шляхом заповнення гугл-форми або на електронну адресу blyschyk@rada.gov.ua.

Пропозиції приймаються до 21 червня 2021 року.

Після зведення та узагальнення наданих пропозицій 30 червня 2021 року буде оприлюднено звіт за підсумками публічних консультацій.

Публічні консультації проводяться у співпраці з ініціативою «Модельний комітет» Програми USAID РАДА.

Деталі

Дата:
11 Червня
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

не вказано