Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Публічні обговорення “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”

19 Квітня, 14:00

Онлайн на платформі ZOOM.

Організатори: Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні у партнерстві із Центром політико-правових реформ (ЦППР), Громадянською мережею ОПОРА, Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ та ГО “ВГО “Інститут “Республіка”.

Четверте і останнє обговорення, присвячене темі “Наслідки місцевих референдумів”.

Мета публічних обговорень: сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо місцевого референдуму в Україні. Головними завданнями, які ставлять перед собою організації громадянського суспільства, є підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем.

До участі в обговоренні запрошуються представники політичних партій, місцевих рад, депутатських фракцій та груп Верховної Ради України, а також представники громадянського суспільства, експерти та науковці. Формат публічного обговорення онлайн передбачає презентації від експертів та експерток та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій. Рекомендації будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з розробки проєктів законів із питань народовладдя. Запис перших трьох публічних обговорення на тему “Предмет місцевого референдуму” за посиланням – https://cutt.ly/McFQcps

Трансляція на сторінках: “Активна Громада” у Facebook, Центру політико-правових реформ, Коаліції РПР та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES Ukraine). Посилання на вхід у ZOOM буде надіслано зареєстрованим учасникам. Реєстрація: представників громадськості – https://cutt.ly/bcFQTCV  представників політичних партій, органів влади та органів місцевого самоврядування – https://bit.ly/2RiXHN3  Довідки: (096) 172-40-18, event.inrespublica@gmail.com, mskrypnyk@ndi.org.

 

Деталі

Дата:
19 Квітня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн