Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

П’ятий вебінар із серії “Якісна дошкільна освіта в Україні”

16 Лютого, 14:00

Під час заходу представники Українського інституту розвитку освіти (УІРО) та Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розкажуть про  взаємодію між дітьми та дорослими в дитсадку та структурування програми закладу дошкільної освіти за методикою ECERS-3.

Спікерки: Ольга Косенчук – начальниця відділу дошкільної і початкової освіти УІРО; Соломія Бойкович – експертка з дошкільної освіти Команди підтримки реформ МОН. Серія вебінарів організована Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Заходи створено за підтримки ЮНІСЕФ Україна та проєкту “Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні”, що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Європейським центром ім. Вергеланда.

 

Трансляція на Facebook-сторінках МОН, Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”, Youtube-каналі ЮНІСЕФ. Реєстрація не потрібна. Запитання до спікерів залишати у коментарях

Деталі

Дата:
16 Лютого
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн