Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик

28 Жовтня, 20:15

(за київським) – Онлайн-захід проведе Постійне представництво України при ООН за участі дипломатичних місій Грузії, Гондурасу, Литви та Ботсвани. Ефективна роз’яснювальна кампанія про спінальну м’язову атрофію (СМА) та поширення успішного українського адвокаційного досвіду у світі може допомогти відкрити більше ширший доступ до лікування СМА. Саме тому Постійне представництво України при ООН ініціювало проведення відповідної дискусії та спільно з громадським рухом #ДітиМиВстигнемо і організацією РАЗОМ запросило до неї експертів та стейкголдерів з усього світу.
Учасники: Абдула Шахід – Президент Генеральної Асамблеї ООН; Сергій Кислиця – Постійний Представник України при ООН; Коллен Віксен Келапіле – Постійний Представник Ботсвани при ООН; Рітіс Паулаускас – Постійний Представник Литви при ООН; Хелен Кларк – колишня прем’єр-міністр Нової Зеландії; Юлія Соколовська – заступниця керівника Офісу Президента України; Мак Рейнодльс – менеджер Imagine Dragons, віце-президент Tyler Robinson Foundation. Захід відбудеться з 13.15 до 14.45 за нью-йоркським часом (20.15-21.45 за київським).
Трансляція на сторінці Постійного Представництва при ООН у Facebook – https://www.facebook.com/events/s/raising-awareness-of-sma-for-s/944505172802998/

Деталі

Дата:
28 Жовтня
Час:
20:15
Тип Подія: