Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Підприємницький університет”. Студентські команди представлять свої стартап-ідеї

18 Лютого, 15:00

10 студентських команд представлять свої стартап-ідеї, розроблені в рамках ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та мережі стартап-інкубаторів YEP “Підприємницький університет”.

Мета проєкту “Підприємницький університет” – запустити тренд на створення стартапів серед молоді та студентів. Пілотний проєкт розпочався у вересні 2020 року. На першому етапі проєкту у 76 університетах країни було впроваджено навчальну дисципліну “Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами”. Наприкінці грудня 2020 року стартував набір на конкурс студентських стартапів. Понад 120 команд на старті та перших січневих буткемпах, 56 – у півфіналах і нарешті 10 фіналістів. Три найкращі команди потраплять в інкубаційну програму YEP!Starter, щоб продовжувати працювати над ідеями і розвивати власну справу. А на стартап, що посяде перше місце, у серпні 2021 року очікує подорож на Startup Day – підприємницьку конференцію в Естонії.

 

Прямий ефір на Facebook-сторінці YEP – https://www.facebook.com/yepincubators 

Онлайн-форма для нагадування про трансляцію – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_8RiumQNn0jJW_R-NDl7V72mzKECGNei2jnzc5NFh6SbYVw/viewform

 

 

Деталі

Дата:
18 Лютого
Час:
15:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/yepincubators 

Місце проведення

прямий ефір