Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація Висновку КРЄС № 24 (2021 р.) про еволюцію судових рад та їхню роль у незалежних і неупереджених судових системах

29 Листопада, 10:00

Круглий стіл за участі членів Вищої ради правосуддя, під час якого буде презентовано новий Висновок КРЄС № 24 (2021 р.) про еволюцію судових рад та їхню роль у незалежних і неупереджених судових системах. Захід організований Верховним Судом спільно із проєктом Ради Європи “Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя”. Під час круглого столу будуть обговорені викладені у Висновку рекомендації щодо компетенції, організації та складу судових рад; їхньої легітимності та відповідальності; взаємовідносин з громадянським суспільством, засобами масової інформації, антикорупційними органами. Представники КРЄС, Ради Європи, судової, законодавчої і виконавчої влади України, науковці й учасники громадських організацій обговорять основні положення нового Висновку КРЄС та подальшу імплементацію викладених у ньому рекомендацій. Від Вищої ради правосуддя в обговоренні Висновку візьмуть участь в. о. голови Ради Олексій Маловацький, члени Ради Світлана Шелест та Тетяна Розваляєва.
Трансляція на ютуб-каналі Вищої ради правосуддя (https://bit.ly/3p4ii4G) та на сторінці ВРП у Facebook (https://bit.ly/3FLtmKQ)

Деталі

Дата:
29 Листопада
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн