Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Разумков перебуватиме з робочою поїздкою у Миколаївській та Одеській областях

28 Липня, 09:00

28-30 липня – Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуватиме з робочою поїздкою у Миколаївській та Одеській областях.

28 липня Дмитро Разумков у Миколаєві відвідає завод «Екватор», Миколаївську астрономічну обсерваторію та ознайомиться із виробничими потужностями одного з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів – ТОВ СП «Нібулон».

Під час робочої поїздки на Одещину Голова Верховної Ради відвідає «Морський торговельний порт “Южний”» та Балтську міську територіальну громаду, де ознайомиться з сучасним станом розвитку громади та досвідом залучення інвестицій, а також підтримки малого та середнього бізнесу.

В Одесі Дмитро Разумков ознайомиться з роботою товариства з додатковою відповідальністю «IнтерХiм» та діяльністю військово-медичного клінічного центру Південного регіону. Також Голова Парламенту візьме участь в Українському муніципальному форумі та зустрінеться із Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером

Деталі

Дата:
28 Липня
Час:
09:00
Тип Подія: