Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Резніков візьме участь у відкритті виставки JUS IN BELLO

15 Березня, 16:00

Віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков візьме участь у відкритті виставки JUS IN BELLO відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова.

Виставка розказує історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія Російської Федерації проти України, заради яких Україна бореться на всіх фронтах – воєнному, дипломатичному, інформаційному. На виставці відбудеться показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим в населених пунктах вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях протягом 2014-2020 років, в яких вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та без базових життєвих благ.

Олексій Резніков відкриватиме виставку разом із британським фотографом-документалістом Марком Невілом. До участі запрошені представники дипломатичних установ, правозахисних, громадських, благодійних організацій, експерти міжнародних організацій, керівництво Київської міської державної адміністрації, журналісти. У рамках презентації виставки відбудеться дискусійна панель на тему неминучості відповідальності Російської Федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, до якої запрошені представники державних та громадських інституцій. Мови заходу: англійська, українська.

Акредитація ЗМІ за тел.: (066) 464-87-80

Деталі

Дата:
15 Березня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

Музей історії Києва
вул. Богдана Хмельницького, 7
Київ,
+ Карта Google