Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Реформування ОПК: інвестиційно-інноваційний розвиток для підвищення обороноспроможності України

9 Квітня, 14:00

Круглий стіл УСПП та Укроборонпрому на тему: “Реформування ОПК: інвестиційно-інноваційний розвиток для підвищення обороноспроможності України”.
Сторони підпишуть Меморандум про співробітництво. Серед спікерів – президент УСПП Анатолій Кінах, гендиректор Укроборонпром Юрій Гусєв, голова парламентського Комітету національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич. До участі запрошені представники Офісу Президента, Верховної Ради, Мінстратегпрому, Мінекономіки, галузевих асоціацій, керівники провідних підприємств, наукових та експертних установ. На порядку денному – інноваційний розвиток вітчизняного промислового комплексу; розширення обсягів випуску конкурентоспроможної продукції; збільшення експортного потенціалу українських виробників тощо. Передбачається також обговорити прогнозовані наслідки структурних змін у сфері оборонної промисловості (законопроєкт №3822), прийнятому Верховною Радою України у першому читанні.
Трансляція на платформі Zoom. Посилання буде надане після акредитації. Для знімальних групп телеканалів є можливість присутності на засіданні офлайн. Акредитація журналістів за тел.: (096) 950-75-65

Деталі

Дата:
9 Квітня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн