Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Розпочався третій етап освітнього проєкту ІТ Generation

9 Серпня

Протягом двох тижнів українці зможуть подати заявку на безоплатне навчання IT-спеціальностей.
Проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації в партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.
Подати заявку дуже просто. На платформі проєкту оберіть школу та освітню програму. Потім перейдіть на сайт школи та подайте заявку. Відбір студентів буде проводити школа, в тому числі шляхом тестування та співбесіди. З переліком необхідних документів можна ознайомитись у розділі FAQ та на сайтах шкіл.
Отримати нову кваліфікацію зможуть близько тисячі українців 21-60 років, які ніколи раніше не навчались ІТ-спеціальностей та не мають досвіду роботи в цій сфері. Також рекомендоване знання англійської мови на рівні від В1.
Тривалість навчання: 2–6 місяців залежно від навчальної програми.
Навчатися можна буде за такими ІТ-напрямами: 
  • технічні: FrontEnd; QA; JavaScript; Java; Python, Blockchain;
  • нетехнічні: Project/Product Management; UI/UX Design; Business Analysis; HR/Recruiting; Digital Marketing.
Детальніше ознайомитись з кожною із професій можна за посиланням:  
Основна мета ІТ Generation — допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

Деталі

Дата:
9 Серпня