Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Рупор краси: організатори конкурсу «Міс Україна» оголосили про старт кастингів

7 Вересня

Це моя суперсила: «Міс Україна» оголошує кастинг на пошук послів краси
Національний конкурс «Міс Україна» розпочинає світовий кастинг учасниць 
У чому моя суперсила? Я українка! Цьогоріч про надздібність наших чарівних дівчат дізнався весь світ. Про те, як вони захищають країну від навали ворога, як чекають найдорожчих чоловіків, як знаходять необхідні речі для волонтерства, як рятують економіку в тилу та як протистоять війні кожна на своєму фронті. Тож час вкотре показати свою суперсилу та розповісти про криваву війну в Україні на всю планету!
Національний конкурс «Міс Україна» офіційно повідомляє про відкриття кастингу «Міс Україна 2022»! І цього разу ми обиратимемо ту, яка не просто гідно представить нашу країну на світовій арені, а ще й скористається можливістю привернути додаткову увагу до війни в Україні. Міс Україна сьогодні — це посол нашої держави у світовій спільноті краси Міс Світу! Це символ віри, незламності, мужності та сміливості!
З року в рік учасниці «Міс Україна» проводили в рамках конкурсу різноманітні благодійні акції, але в теперішніх умовах комітет конкурсу вирішив сконцентруватися на одному напрямку — допомога дітям-переселенцям та дітям, що постраждали від військових дій. Тож у власниці титулу «Міс Україна 2022» буде дуже відповідальна місія – привернути увагу та докласти всіх зусиль для залучення коштів міжнародного співтовариства для потреб українських дітей та розповідати правду про війну в Україні.
Задля збереження безпеки цьогорічний кастинг проходитиме в двох форматах — онлайн та офлайн. Заявку на участь може подати українка, яка проживає в будь-якій країні та яка відповідає всім вимогам конкурсу, а саме:
Вік — 17-26 років;
Зріст — від 168 см;
Громадянство — українка;
Сімейний стан — незаміжня, не була в шлюбі раніше, дітей немає.
Відчуваєш в собі сили? Впевнена, що зможеш стати обличчям України на світовому конкурсі краси та гідно показати всю сутність української дівчини? Тоді мерщій заповнюй анкету!

Деталі

Дата:
7 Вересня
Тип Подія: