Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Свято “Трійця” у Національному музеї народної архітектури та побуту України

19 Червня, 10:00

(19-20 червня) Свято “Трійця”. Реконструкція традицій до Зелених свят та дитячі забави у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

19 червня: 10.00 – поминальне богослужіння за християнською традицією у церкві Св. Архистратига Михаїла та у церкві Св. Миколая; 12.00 – встановлення троїцького дерева – Виху на Співочому полі музею; 13.00 – троїцький обряд “Водіння куста” біля селянських садиб на експозиції “Середня Наддніпрянщина”; 13.45 – дитячі забави на Співочому полі музею; 14.00 – виступи фольклорних колективів з Черкащини, Вінниччини, Київщини та м. Києва на сценічному майданчику. У програмі троїцькі пісні та обряди, веснянки, побутові пісні. 20 червня: 10.00 святкове богослужіння, освячення троїцького зілля у церкві Святого Архистратига Михаїла та у церкві Св. Миколая; 15.00 – обрядові дійства та давні звичаї. Виступи народних колективів та вокальної студії Іларії. Хедлайнер свята – відома українська співачка Іларія. Конкурси. Розіграші. Забави і танці. Традиційні страви та напої.

 

Київ, Національний музей народної архітектури та побуту України. Акредитація преси за тел.: (067) 905-25-74, zelenkoelena@ukr.net

Деталі

Дата:
19 Червня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

Національний музей народної архітектури та побуту України
вул. Академіка Тронька
Київ,
+ Карта Google