Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Серія дискусій “Let’s make European industry climate neutral by 2050 together!”

18 Березня, 09:30

Серія дискусій “Let’s make European industry climate neutral by 2050 together!” з представниками українського уряду, бізнесу, академічних кіл та експертної спільноти, що стосуються існуючого і потенційного співробітництва з європейськими партнерами у сфері реалізації програм Green Deal і Digital Europe.

Це вже другий захід платформи Industry4Ukraine в рамках участі України у проведенні EU Industry Week 2021. Один з партнерів заходу – Торгово-промислова палата України. Нещодавнє схвалення Національної економічної стратегії визначає “зелену економіку” в якості основної і домінуючої моделі держави. Декарбонізація промисловості, розумна мобільність і водневі поновлювані джерела енергії – головні теми веб-конференції.

За підсумками заходу його рекомендації будуть спрямовані Європейській Комісії для врахування під час систематизації результатів проведення EU Industry Week 2021 в цілому та їхнього подальшого врахування у формуванні та реалізації європейської індустріальної політики. Робочі мови: англійська та українська. Переклад буде забезпечено.

Реєстрація – https://euid2021.in.ua/climate-en/

 

Деталі

Дата:
18 Березня
Час:
09:30
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн