Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Спортивний турнір «Ігри Героїв» онлайн

14 Березня, 09:00

14-28 березня – Для підтримки українських бійців, соціальної адаптації людей з інвалідністю, популяризації здорового способу життя та поширення спортивного руху, ініціатива «Ігри Героїв» організовує міжнародні спортивні змагання онлайн для ветеранів країн-членів НАТО, ветеранів АТО/ООС та цивільних людей з інвалідністю.

Кожен учасник повинен зареєструватися на сайті спортивної платформи «Winwod», вибрати змагання, у якому хоче взяти участь, виконати його у спортивному залі під відеозапис. Організатори змагань та сертифіковані судді з кросфіту перевірятимуть відео всіх учасників та визначать переможців та призерів. Проєкт «Ігри Героїв» очолює киянин Роман Линдов, який 18 лютого 2014 року під час Революції Гідності отримав поранення (втратив кисть руки та отримав опіки 30% поверхні тіла). Організатори проєкту: Благодійна організація «Благодійний фонд «МАЙБУТЕРРА».

Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

 

 

Реєстрація до 12 березня – https://www.winwod.com/  Тел.: (063) 041-44-20, lyndov.roman@gmail.com. ФБ – https://www.facebook.com/gamesofheroes

Деталі

Дата:
14 Березня
Час:
09:00
Тип Подія: