Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Спільнота онлайн. Становище ЛГБТ в Україні у 2020 році

3 Лютого, 11:00

Презентація щорічної доповіді Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ» на тему: «Спільнота онлайн. Становище ЛГБТ в Україні у 2020 році» (онлайн у Zoom).

Учасники обговорять перспективи ухвалення поправок до Кримінального кодексу щодо злочинів ненависті та закону про реєстроване цивільне партнерство, а також оприлюднять деталі першого позову одностатевої пари проти України в Європейському суді з прав людини, за підтримки Центру «Наш світ» та Української Гельсінської спілки з прав людини. Учасники:  Андрій Кравчук, експерт Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ»; Юлія Лісова, адвокатка, правова радниця Громадського центру правосуддя; Михайло Тарахкало, адвокат, директор Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини; Лада Булах, народна депутатка України.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA. В обговоренні також візьмуть участь представники Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини, Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ. Онлайн-презентацію організовано Правозахисним ЛГБТ Центром «Наш світ» та Центром прав людини ZMINA за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США та фонду Tides (США).

Реєстрація – shorturl.at/uFT79. Тел.: (099) 772-56-67, ii@humanrights.org.ua.

Трансляція у соціальних мережах на сторінках організаторів

Деталі

Дата:
3 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн