Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Стартував аукціон футболок з вишитими оборонцями “Азовсталі”

21 Листопада, 08:00 - 12:00

Сьогодні розпочався благодійний аукціон, виручені кошти з якого підуть на потреби наших захисників з 36-ї окремої бригади морської піхоти.На аукціоні можна придбати одяг з вишитими портретами героїв, які тримали оборону “Азовсталі”.

Серед лотів – футболка з вишитим вручну портретом Сергія Волинського та жіноча туніка з вишитим вручну портретом Михайла Діанова.
Герої вишиванок:
Сергій Волинський (позивний «Волина») – майор ЗСУ, виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, голос захисників «Азовсталі».
Михайло Діанов (позивний «Мішаня») – військовослужбовець, старший сержант 36-ї окремої бригади морської піхоти.
“Вони, як і тисячі учасників оборони Маріуполя і кожен із захисників України, стали втіленням мужності, витримки та незламності. Їхні обличчя знає не лише вся Україна — весь світ”, – зазначають організатори аукціону.
Вишивку зробила майстриня із Сум Ксенія Шпилька та передала свої роботи Демократичній Сокирі для проведення аукціону.
Стартова ціна лотів – 2 000 гривень. Ставки можна зробити у коментарях під постом https://www.facebook.com/sokyra.space/posts/pfbid0HYuC78RDsnViopMZ6ze3tiGRxGTqMgZbwKJjy3nA9tV2ra42J7Uuqjs7GjTd8RE7l  на сторінці ДемСокири. Аукціон завершується у вівторок, 22 листопада о 12:00

Деталі

Дата:
21 Листопада
Час:
08:00 - 12:00