Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Стартують тренінги щодо організації підготовчих курсів для вступників з ТОТ

20 Березня, 09:00

9.00 – (20-31 березня)

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» за підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Міжнародної Зеленої школи (с. Космач Косівського району Івано-Франківської області) організовує проведення тренінгу «Організація та промоція підготовчих курсів» у межах проекту «Доступність освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (підтримка державної гарячої лінії)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Перша сесія тренінгів відбудеться 20-25 березня для представників Донецької області, Херсона, Житомира, Вінниці. Друга сесія тренінгів відбудеться 26-31 березня для представників Луганської області, а також Слов’янська, Харкова, Києва. Цьогоріч запроваджується пілотний проект підготовчих курсів з української мови, літератури, історії України та математики в дев’яти закладах вищої освіти. Командою ГО «Фонд «Відкрита політика» було створено відеоролики про підготовчі курси для вступників з ТОТ і підготовчі курси до ДПА та ЗНО для вступників важкодоступних регіонів (регіонів, де обмежено доступ до якісної освіти) з метою поширення інформації в соцмережах, по радіо та на телебаченні. Також для школярів з важкодоступних регіонів доступні безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ДПА та ЗНО.

 

Реєстрація на першу сесію до 12 березня – https://docs.google.com/forms/d/1EAVxkkJJJc8RGRLuuLoD-bKTVK_w-BfmyIE4Uw4szmQ/viewform?fbclid=IwAR3TdtcoaVlw7To94mGRQSNSJnRiU1jRWVv7R1CtxiwIdVmGkyxYkl-VreU&edit_requested=true. Підтвердження участі надійде на ел. пошту до 14 березня. Реєстрація на другу сесію до 16 березня за цією самою формою. Тел.: (050) 767-10-66 (WhatsApp), dostupnaosvita.com.ua@gmail.com

Деталі

Дата:
20 Березня
Час:
09:00
Тип Подія: