Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Стартує національна благодійна акція на користь дітей з онко

2 Листопада

Вже другий рік поспіль Всеукраїнський благодійний фонд АТБ за участі компанії «АТБ-маркет» долучаються до допомоги онкохворим дітям. Купуючи спеціальні благодійні товари та товари партнерів в магазинах мережі «АТБ», українці допомагають зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям.
«Ти зірка, коли допомагаєш дітям» – так звучить слоган наймасштабнішої благодійної акції цієї осені. Не обов’язково бути зіркою, меценатом чи відомою людиною, щоб допомагати. Легко можна стати в ряд з такими людьми навіть роблячи повсякденні справи. Наприклад, купуючи продукти у супермаркеті.
Благодійну акцію підтримують 13 відомих українців: Олег Винник, Ольга Сумська, Наталія Могилевська, Анна Трінчер, Богдан Шелудяк, Ектор Хіменес-Браво, Jerry Heil, Оля Полякова, Володимир Остапчук, Злата Огнєвіч, DZIDZIO, KAZKA, Анна Буткевич. Вони знялися у спеціальних промо-роликах до акції.
Участь у акції може взяти кожен: покупцям в магазинах мережі «АТБ» пропонують придбати благодійні товари: маленьку шоколадку, жувальні цукерки, желейні цукерки, вологі серветки, набір стікерів, шоколадні батончики, багаторазовий стакан для напоїв. Також є товари партнерів у залі, позначенні спеціальним цінником. Прибуток від продажу благодійних товарів за мінусом податків та 50 копійок від товарів партнерів піде на лікування онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки».
Відео-ролики знаходяться за цим посиланням: https://youtube.com/playlist?list=PL6wg7eAKaAz-91PQw5yKYGGP_YEkSdN0H
Благодійний Фонд “Таблеточки” a.chaika@tabletochki.org

Деталі

Дата:
2 Листопада
Тип Подія: