Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Старт проєкту “Мультики в кіно. Українське для малят” за підтримки Держкіно

12 Січня, 18:30

Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час.
Вперше на великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів – “ХОРОБРІ ЗАЙЦІ”, “210 добрих справ”, “Маленьке містечко” та “Першосвіт”.
Стрічки створені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.
Показ першого випуску стартує з 13 січня та триватиме весь тиждень у кожному з кінотеатрів мережі Multiplex.
Щомісяця в кінотеатрах стартуватиме нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів та навчає малюків щораз новому.

Ініціатори проєкту: кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На прем’єрі будуть присутні автори та представники студій, що створили ці анімаційні серіали: Glowberry, Unimage, Good Deeds Animation та першого українського анімаційного каналу для дітей “Першосвіт”.
Київ, вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ Respublika Park, кінотеатр “Multiplex”. Акредитація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVhnLur-IEUOIjD73J5-h-dPqpmLgqHKVe54MnQYrgIarY1w/viewform
Квитки за спеціальними тарифами з 1 січня в касах мережі кінотеатрів Multiplex.

Деталі

Дата:
12 Січня
Час:
18:30
Тип Подія: