Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості КІ

25 Лютого, 11:00

Міжнародний круглий стіл на тему: “Створення нормативно-правової бази забезпечення безпеки та стійкості КІ: попередні підсумки та пріоритети подальшої роботи”, онлайн на платформі ZOOM.

Засідання міжнародного круглого столу присвячене підбиттю попередніх підсумків створення нормативно-правової бази для розбудови державної системи безпеки та стійкості критичної інфраструктури (ДСБСКІ) та узгодженню спільних дій суб’єктів, залучених до створення державної системи захисту критичної інфраструктури, з реалізації пріоритетних завдань для подальшої роботи у цьому напрямі.

Запрошуються представники державних органів, включаючи правоохоронні органи та спецслужби, міжнародних організацій, наукових установ, державних і приватних компаній, які володіють/управляють об’єктами та системами, що потенційно належать до критичної інфраструктури, представники експертних організацій.

Під час засідання будуть представлені, насамперед, короткі доповіді запрошених представників державних органів України, міжнародних організацій, наукових установ і професійних об’єднань, які брали участь у розробці концептуальних документів та проектів нормативно-правових документів.

 

Реєстрація до 16.00 24 лютого. Контакти: sergiykondratov@ukr.net, (097) 446-00-25

Деталі

Дата:
25 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:

Організатори

Національний інститут стратегічних досліджень
Представництво НАТО в Україні

Місце проведення

онлайн