Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Тепер можна адресно допомогти закладу культури, що постраждав під час війни

21 Жовтня

Зусиллями команди волонтерів, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, створено благодійний проект “Save the Spot”, що має на меті допомогти постраждалим від війни організаціям культурного сектору України.
Save the Spot” – це платформа, на якій кожен охочий може зробити пожертву та допомогти обраному музею, бібліотеці, будинку культури, зоопарку й багатьом іншим, які наразі потребують допомоги.
Зорієнтована платформа на отримання допомоги в основному від іноземців, оскільки сам сайт виключно англомовний, однак допомагати можуть абсолютно всі бажаючі.
Вся сума відправляється безпосередньо на рахунок отримувача, а “Save the Spot” не отримує прибутку та не утримує комісію з переказів.
Як вказують розробники: “Ми знаємо як важко сфера культури переживає часи війни та вважаємо, що підтримувати цей сектор є надзвичайно важливим. Наша команда створила інструмент, який дасть змогу людям з різних країн, для яких культура є важливою частиною життя, допомогти зберегти культурно-історичну спадщину України”.
Музеї, театри, будинки культури, галереї та інші організації, які вже зареєструвалися на платформі, уже почали приймати пожертвування від іноземців, які відвідали сайт https://savethespot.org/.
У разі якщо ваша організація потребує допомоги, і ви хотіли б підключитися до платформи “Save the Spot”, зв’яжіться з розробниками надіславши листа на ukraine@savethespot.org або o.martyniuk@arts.org.ua
Детальніше на сайті:

Деталі

Дата:
21 Жовтня
Тип Подія: